Obrázek FLOAT 100%

Základ je kvalitní internetová prezentace

Tvorba webových stránek


Nejdůležitějším nástrojem komunikace v podnikatelské sféře je vzhledem k rychle se měnící a technicky pokročilé době bezesporu kvalitní internetová prezentace - webové stránky. Spolehněte se v této oblasti na nás.

Ke každému projektu přistupujeme individuálně.


Web Vám ušijeme přímo na míru. Pouze nenasloucháme. Sami přicházíme s nápady, které by vedly ve Vašem případě k úspěchu. Stáváme se Vaší inspirací.

Web má vést s návštěvníkem dialog


Líbivý a originální vzhled Vašich nových internetových stránek je pro nás samozřejmostí. Hlavní prioritou je ovšem jejich funkčnost. Pro návštěvníky musí být webové stránky srozumitelné, přehledné a snadno ovladatelné. Garantujeme dobrou použitelnost napříč všemi zařízeními - od mobilu po klasický počítač (responzivní design). Funkčnost stránek také znamená jejich dostupnost ve vyhledávačích (Google, Seznam, Centrum apod.), což zaručujeme prostřednictvím SEO.

Základem úspěšné spolupráce je komunikace


Komunikace tvoří základní pilíř našich hodnot. Řídíme se pravidlem, že bez pravidelné komunikace nemůže vzniknout kvalitní produkt.

Pravidelně zdokonalujeme Váš produkt a kontrolujeme Vaši spokojenost. Jsme Vám proto k dispozici na telefonní lince a e-mailu. Naší velkou předností je, že Vaše přání, technické nesrovnalosti a výpadky řešíme okamžitě.

Tvoříme z Vašich náhodných návštěvníků zákazníky


Napíšeme pro Vás profesionální texty tak, aby se přívětivou formou návštěvníci dozvěděli vše, co potřebují. Přiblížíme je k nákupu produktů či využití služeb a nalákáme je k dalším návštěvám v budoucnosti.

Postup při zpracování zakázky v šesti bodech


Stanovení cíle

Vyslechneme veškeré Vaše požadavky a přání, probereme podmínky spolupráce, termín a cenu zhotovení produktu a navrhneme Vám předběžné možnosti řešení problému. Určíme cílovou skupinu uživatelů a co je nejdůležitější, cíl webových stránek.

Návrh řešení

Navrhneme strukturu webových stránek tak, aby byla uživatelsky přívětivá. Představíme Vám vizuální rozvržení webu, rozmístění obsahu, prvků a podstránek.

Grafika

Navrhneme Vám líbivý a originální grafický design webových stránek v souladu s tváří Vaší firmy ať už máte zájem o čistý a minimalistický design nebo speciální 3D model.

Technické provedení

Proběhne kódování a programování webových stránek společně s implementací administračního systému. Systém Web Editor Plus slouží na efektivní správu obsahu webových stránek.

Testování a analytika

Zahájíme uživatelské testování pro zajištění všech funkcí Vašeho webu, které jsou předpokladem k SEO optimalizace a responzivní design pro jeho správné zobrazení na všech zařízeních.

Inovace a zdokonalování

Zhotovením webu naše práce nekončí. Sledujeme nejnovější trendy a Váš web neustále modernizujeme a zdokonalujeme tak, aby byl v rychle se měnícím internetovém prostředí co nejkonkurenceschopnější. Váš projekt je náš projekt.

Vlastní administrační systém webových stránek


Webové stránky máme napojeny na vlastní přehlednou administraci Web Editor Plus, kterou neustále aktualizujeme a vyvíjíme. Pomocí redakčního systému můžete pohodlně upravovat strukturu Vašich webových stránek.

Texty

Vkládání stránek a podstránek

Galerie obrázků

Přílohy a soubory ke stažení

Správa uživatelů webových stránek

Správa emailových účtů

Správa/napojení účetních systémů

Vícejazyčné mutace

Kvalita a technická preciznost ověřená stovkou zákazníků


Již 10 let Vám pomáháme vytvářet a zdokonalovat Vaši internetovou identitu. Studujeme nejaktuálnější trendy v oblasti on-line marketingové komunikace a zaručujeme vám tak nejmodernější a vysoce účinnou internetovou prezentaci. Účelně navrhujeme a vytváříme weby, které se stávají významným zdrojem úspěchů našich klientů.

XHTML

HTML5

CSS

CSS3

JavaScript

AJAX

Zákaznická podpora


Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Kancelář


Top