Novinky a aktuality


Stali jsme se partnery projektu Den s Klokanem

Užijte si skvělé odpoledne a podpořte dobrou věc! Akce bude probíhat 26. 8. 2018 ve Žlutých lázních. Výtěžek z akce poputuje na podporu projektu Fondu ohrožených dětí Klokánek.

Den s klokanem je projektem neziskové organizace Kultura na dlani, ve spolupráci především s hlavními partnery Partners Financial Services, Cathedral a Persum PR. Navazujeme jím na úspěšný projekt na podporu Domova Laguna Psáry Psáryfest, jehož již 6. ročník proběhl v květnu 2018.

Fantastická atmosféra a radost klientů Domova Laguna i hostů Psáryfestu 2018 nás inspirovaly k vytvoření dalšího projektu na podporu kultury a dobré věci. Ke spolupráci nás oslovil Fond ohrožených dětí a společně jsme vymysleli zábavné, kulturně-sportovní odpoledne pro celou rodinu Den s klokanem.

První ročník Dne s klokanem proběhne 26. srpna ve Žlutých lázních a výtěžek z akce poputuje na podporu projektu Fondu ohrožených dětí Klokánek, jehož cílem je nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči na dobu, dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena trvalá náhradní rodinná péče.

Přijďte si užít skvělou hudbu, bohatý doprovodný program plný sportu a zábavy pro celou rodinu a zkrátka nádherné odpoledne ve Žlutých lázních. Podpoříte tak dobrou věc. Těšíme se na vás!

Více na www.densklokanem.cz

Novinky a aktuality


8 / 2 / 2021

Soutěž Naše Tipovačka BEIJER HOCKEY GAMES 2021

Startuje další seriál Euro Hockey Toure, tentokrát ve švédském městě Malmö pod názvem Baijer Hockey Games 2021, kde se můžete zúčastnit soutěže Naše Tipovačka a vyhrát tak zajímavé ceny.

7 / 9 / 2020

Soutěž Naše Tipovačka Tipsport Extraliga 2020/2021

Startuje Tipsport Extraliga ledního hokeje a my tak spouštíme tipovací soutěž Naše Tipovačka, kde můžete vyhrát zajímavé ceny od partnerů soutěže ŠKODA AUTO.

10 / 8 / 2020

Soutěž Naše Tipovačka Generali Česká Cup 2020

Startuje Generali Česká Cup 2020 a GMMEDIA je její součástí! Spolu s partnerem soutěže ŠKODA AUTO jsme připravili soutěž Naše Tipovačka.

Kontakty na nás

Zákaznická podpora


Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Kancelář


Top