Obrázek FLOAT 100%

Moderní doba si žádá moderní řešení

Sociální sítě


"Sociální sítě jsou jako sex mladistvých. Každý to chce dělat, ale nikdo neví přesně jak." Avinash Kaushick

Buďte blíž svým zákazníkům


Sociální sítě jsou vysoce účinným digitálním nástrojem prodeje, marketingu a PR každého podnikání. Založíme a zajistíme správu Vašeho firemního profilu na nejvýznamnějších a nejvyužívanějších sociálních sítích. Nezapomínáme ani na ty menší a často podceňované, které si ovšem stále drží své komunity jistých uživatelů a mnohdy se stávají nejvýznamnějším zdrojem nových zákazníků. 

Aktivita na sociálních sítích sklízí ovoce


Celosvětové průzkumy dnes a denně potvrzují význam sociálních médií v oblasti podnikání a podpory prodeje. Zdokonalování se na tomto poli bývá v současnosti rozhodujícím faktorem Vaší konkurenceschopnosti.

Pomocníci přímého prodeje


Sociální sítě, které se staly denním chlebem miliardy uživatelů, nabízí příjemné prostředí ke zvýšení povědomí o Vašem produktu. Vybudujte si silnou základnu fanoušků a buďte s nimi stále v kontaktu. Sdílejte obsah, který je zajímá. Potenciální zákazníci se tak nenásilnou cestou dozví užitečné informace, novinky a akce namísto nepříjemných vybízení k nákupu.

Sociální sítě pohlcují i seniory


Věděli jste, že osoby starší 55 let v současné době tvoří nejrychleji rostoucí skupinu na Facebooku? Chopte se příležitosti a seznamte je s informacemi o Vašem produktu/službě.

Atraktivní profil

Vytvoříme profesionální prezentaci Vaší firmy na sociálních sítích podle Vašeho výběru, která si získá kvalitní základnu fanoušků originálním grafickým zpracováním, zajímavými obrázky, prvotřídním obsahem a blogem.

Správa profilu

Spolehněte se na nás v oblasti chodu Vašeho profilu. Pravidelně budeme aktualizovat informace o Vaší nabídce, přidávat poutavý obsah plný zajímavých novinek z Vašeho prostředí, což nejen udrží pozornost stávajících fanoušků, ale také přiláká nové.

Reklamní kampaně

Zvyšte šanci prodeje Vašeho produktu či služby. Zajistíme přesné zacílení Vaši reklamy na Facebooku podle lokality, věku, pohlaví, zájmů a nákupního chování. Takto najdeme uživatele, kteří se momentálně o obor Vašeho podnikání skutečně zajímají.

Zákaznická podpora


Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Kancelář


Top