Obrázek FLOAT 100%

Zvyšte svou konkurenceschopnost

Responzivní web design


Zrychlující se vývoj technologií má bezesporu vliv na kupní chování spotřebitelů. Aktuální výzkumy dokazují, že více než 4 miliony uživatelů v České republice navštěvují internet z mobilních zařízení. Více než 1 milion uživatelů navštěvuje internet z tabletů.

Responzivní design webových stránek a e-shopů je aktuálně konkurenční výhodou v oblasti internetové prezentace


Díky responzivnímu designu budou Vaše webové stránky optimalizované pro všechny druhy zařízení. Budou přehledné, čitelné a snadno ovladatelné z tabletu i chytrého telefonu. Graficky přizpůsobené velikosti obrazovky povedou k nákupu snadněji. Vaši zákazníci se tak vždy dozví ty nejaktuálnější informace a nabídku z Vašeho webu.

Responzivní webdesign se přizpůsobí každému displeji, a proto se nemusíte obávat, že s příchodem nových typů elektronických zařízení byste museli vytvářet nové webové stránky.

Stolní počítač

Notebook

Tablet

Chytrý telefon

Televize

Udržte zákazníky v teple nákupního košíku


Věděli jste, že 46 % potenciálních zákazníků nenávratně opouští web, který se načítá déle než 10 sekund? Webové stránky bez responzivního designu se nejsou schopny přizpůsobit jiným typům elektronických zařízení, jakými jsou právě tablet či chytrý telefon. Webová stránka je tak příliš pomalá, nepřehledná a neplní svůj účel. 

Vytvoříme Vám responzivní webdesign na míru, aby Vaši zákazníci měli kdykoliv v dosahu kompletní informace z jakéhokoliv zařízení.

Obsah webu je voda, nádobou je zařízení


Každý typ elektronického zařízení má odlišnou velikost a formát displeje, uživatelé na ně proto nahlíží z různých vzdáleností. Webová stránka tak musí disponovat příslušnou velikostí písma a délkou řádků. Obecným pravidlem je, že čím větší obrazovka, tím větší písmo. Jedním z cílů responzivního webdesignu je dosáhnout stejné vnímané velikosti písma na veškerých zobrazovacích zařízeních.

Zajistíme Vám fluidní a univerzální design. Šířka stránky se vždy spolehlivě upraví podle velikosti a typu zařízení, které zákazník právě využívá při návštěvě webu.

Záruka precizního provedení

Po dokončení úprav responzivního webdesignu zahájíme testování schopnosti dokonalého a okamžitého zobrazení Vašeho webu na co největším množství různých zařízení s různými operačními systémy v různých internetových prohlížečích. Nezapomínáme ani na atypické formáty, jakými jsou extra malé chytré telefony, tablety či ultra širokoúhlé monitory a televize.

Srozumitelnost

Čitelnost

Délka řádků

Uživatelská přívětivost

Flexibilní obrázky

Velikost písma

Intuitivní ovládání

Rychlá orientace

Flexibilní struktura

Responzivní webdesign obsahuje tři základní úrovně


Flexibilní struktura

Flexibilní struktury docílíme pomocí procentních šířek. Jednotlivé šířky elementů proto nezadáváme v pixelech, ale v procentech. Tímto způsobem připravená struktura posléze reaguje na lišící se šířky obrazovek různých zařízení.

Zákaznická podpora


Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Kancelář


Top