Obrázek FLOAT 100%

Oslovte potenciální zákazníky

PPC reklama


PPC je zkratkou pro online reklamu Pay-per-click. Její princip je založený na vhodném výběru klíčových slov. Pokud se tyto slova shodují s vyhledávaným výrazem uživatele, vaše reklama se zobrazí buď na nejvyšší pozici ve výsledcích vyhledávání nebo vedle nich.

Plaťte jen za to, co k Vám přivede nové zákazníky


PPC reklama je jednou z nejefektivnějších a nejvýhodnějších nástrojů internetového marketingu. Neplatíte totiž konkrétnímu serveru za každé Vaše reklamní zobrazení Vašeho reklamního baneru nebo textového odkazu, ale pouze za takové, na které uživatel klikl.

Buďte na správném místě ve správný čas


PPC kampaně Vás doslova přibližují cílové skupině, což zvyšuje pravděpodobnost prokliku reklamního sdělení a návštěvy Vašeho webu. Díky PPC reklamě budete viděni v okamžiku, kdy potencionální zákazník hledá výrobky či služby, které nabízíte, nebo si prohlíží stránky s podobným tématem. Prakticky okamžitě Vám zrealizujeme internetovou reklamní kampaň na Vaše produkty u nás i ve světě, a to za velmi nízké náklady.

PPC kampaně na míru


Nabízíme Vám PPC reklamní kampaně v systémech Google Adwords, Sklik a v sociální síti Facebook. Zajistíte si tak nejen větší povědomí o Vašich produktech či službách, větší návštěvnost Vašeho webu ale také neustále rostoucí odbyt a to  za co nejnižší náklady.

PPC kampaň nejdříve důkladně naplánujeme, vybereme vhodná média, vytvoříme poutavé textové inzeráty a zabezpečíme bannerovou reklamu na vybraných serverech.

Vaše investice pod drobnohledem


PPC kampaně jsou dobře plánovatelné a měřitelné. Budete tak snadno sledovat  okamžitou návratnost Vašich investic.

Řada podnikatelů si v dnešní době stále neuvědomuje fantastickou příležitost, kterou PPC kampaň umožňuje. Jsme schopni Vám dopředu ověřit poptávku, její roční výkyvy, zájem a reakce uživatelů. Budeme pro Vás sledovat hledanost produktů a informací v dlouhodobých trendech. PPC reklamu je možné kdykoli upravit a bezproblémově řídit náklady.

Analýza Vašeho webu, trhu a konkurenčních sdělení

Analýza klíčových slov

Realizace relevantní kampaně

Nepřetržitá optimalizace pro dosažení maximálního efektu při nejnižších nákladech

Pravidelný report úspěšnosti internetové reklamy, detailní a přehledné statistiky

Doporučení do budoucna

Zákaznická podpora


Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Kancelář


Top