Obrázek FLOAT 100%

Optimalizujte svůj web efektivně.

Analytika


Nabízíme komplexní analýzu provozu Vašeho webu za účelem jeho porozumění a následné optimalizace. Webová analytika je základním stavebním kamenem úspěšného internetového marketingu.

Zjistíme, kde můžete ušetřit a jakým způsobem můžete vydělávat více


Nabízíme komplexní webovou analytiku prostřednictvím nástroje Google Analytics. Zjistíme fungování a účinnost Vašich webových stránek, odhalíme slabá místa a navrhneme potřebné úpravy webu, které povedou k vyšší efektivitě. Nalezneme pro Vás nové příležitosti napříč celým digitálním marketingem, jež zajistí vyšší konkurenceschopnost a razantní růst zisku.

Které online reklamní kampaně jsou nejziskovější?

Které online reklamní kampaně posilují značku?

Které online reklamní kampaně nepřinášejí žádný užitek?

Poznejte své návštěvníky a zvyšte výnosnost Vašeho webu


Měření, sběr, sledování a vyhodnocování internetových dat vede k pochopení chování návštěvníků na Vašich stránkách. Komplexní analýza je GPS potencionálních zákazníku. Zjistíme mimo jiné počet návštěvníků webu, co je zajímá a o jaké produkty jeví zájem, odkud, z jakého zdroje či média a přes jakou stránku se na web dostávají, kdy, kam a proč odcházejí. Vystopujeme všechny nedostatky, jejichž odstranění jednoznačně povede k růstu návštěvnosti, objednávek, obratu i konverzního poměru.

Cíl optimalizace online kampaní

Návrh řešení

Nastavení měřícího softwaru Google Analytics

Analýza dat

Interpretace výsledků

Efektivní online strategie

Zákaznická podpora


Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Kancelář


Top